НВФ "Сіместа ВААЛ" в формі ТОВ - великий імпортер і постачальник виробів медичного призначення для лікарень, клінік, лабораторій та спеціалізованих медичних центрів України.

Ми працюємо з 1993 року, представляючи нашим клієнтам продукцію власного виробництва, а також техніку і матеріали провідних компаній Європи та Америки.

Як один з найбільших імпортерів, наша компанія працює на вигідних умовах з багатьма постачальниками, тому ми гарантуємо продукцію кращої якості за найвигіднішими і лояльними цінами в Україні. Також хочемо зазначити, що майже на весь асортимент представлений на сайті поширюється гарантія.

Чому обирають нас?

50 кваліфікованих фахівців

Сьогодні "Сіместа" це більше 50 фахівців, більшість з яких мають медичну освіту та досвід роботи в сфері охорони здоров'я. Нам добре знайома специфіка роботи вітчизняної медицини, її проблеми та потенціал розвитку.

3 тис. кв.м складів

Компанія управляє складами площею понад 3 000 квадратних метрів. Регулярно поповнюються складські запаси дозволяють нам оперативно реагувати на запити від медичних установ на поставку комплектуючих та витратних матеріалів.

Новітнє обладнання для сучасних методів лікування

Ми вивчаємо новітні методи лікування та технології, які застосовуються в світі, і хочемо впроваджувати їх в партнерстві з кращими фахівцями в Україні. Наші фахівці співпрацюють і обмінюються досвідом з провідними лікарями і лікувальними установами країни.

Наші пріоритети

Ми проводимо регулярні семінари для лікарів різних спеціалізацій по впровадженню найсучасніших і ефективних методів лікування і діагностики. Спільними зусиллями ми піднімемо українську медицину на якісно новий рівень. Завжди раді партнерству стеми, хто розділяє ці цінності і готовий розвиватися разом з нами.

>20

років успішної роботи

>50

кваліфікованих фахівців

>10,000

найменувань в наявності