Меню
0 товарів +380487053114

Про компанію

НВФ "Сіместа ВААЛ" великий імпортер і постачальник виробів медичного призначення для лікарень, клінік, лабораторій та спеціалізованих медичних центрів України.

Ми працюємо з 1993 року, представляючи нашим клієнтам продукцію власного виробництва, а також техніку і матеріали провідних компаній Європи та Америки.

50 кваліфікованих фахівців, 3 тис. Кв.м складів

Компанія управляє складами площею понад 3 000 квадратних метрів. Регулярно поповнюються складські запаси дозволяють нам оперативно реагувати на запити від медичних установ на поставку комплектуючих та витратних матеріалів.

Сьогодні "Сіместа" це більше 50 фахівців, більшість з яких мають медичну освіту та досвід роботи в сфері охорони здоров'я. Нам добре знайома специфіка роботи вітчизняної медицини, її проблеми та потенціал розвитку.

Новітнє обладнання для сучасних методів лікування

Ми вивчаємо новітні методи лікування та технології, які застосовуються в світі, і хочемо впроваджувати їх в партнерстві з кращими фахівцями в Україні. Наші фахівці співпрацюють і обмінюються досвідом з провідними лікарями і лікувальними установами країни.

Наші пріоритети

Ми проводимо регулярні семінари для лікарів різних спеціалізацій по впровадженню найсучасніших і ефективних методів лікування і діагностики.

Спільними зусиллями ми піднімемо українську медицину на якісно новий рівень. Завжди раді партнерству стеми, хто розділяє ці цінності і готовий розвиватися разом з нами.

 • Досвід роботи більше
  20 років на лабораторному
  і медичному ринку України
 • Професійна команда
  фахівців понад 50 осіб
 • Прямі авторизовані
  поставки товарів з гарантією
  якості
 • Наявність широкого
  асортименту продукції
  на складі більше 10,000
  найменувань
 • Передбачена система
  знижок і спеціальних
  пропозицій для оптових
  дилерів і великих клінік
 • Безкоштовна доставка
  по всій Україні, замовлень
  на суму понад 8,000 гривень
Ваш товар добавлен в корзину
У Вас в корзине
Продолжить покупки
Оформить заказ
Перезвоните мне
Задать вопрос
Закрыть