Про компанію

Інформація про компанію, переваги, досягнення та пріорітети

Про нас

НВФ "Сіместа ВААЛ" в формі ТОВ - великий імпортер і постачальник виробів медичного призначення для лікарень, клінік, лабораторій та спеціалізованих медичних центрів України. За довгі роки роботи ми накопичили цінний досвід у галузі постачання, установки та введення в експлуатацію медичного та лабораторного обладнання.

Ми працюємо на медичному ринку з 1993 року, представляючи нашим клієнтам продукцію власного виробництва, а також сучасну техніку і матеріали провідних компаній виробників Європи та Америки.

Сіместа - Ваш надійний партнер

Фахівці компанії завжди готові підібрати для Вас необхідні вироби медичного призначення за найкращою ціною та в найкоротший термін. До Ваших послуг – консультації висококваліфікованих спеціалістів, індивідуальний підбір товарів, доставка та встановлення обладнання.


Як один з найбільших імпортерів, наша компанія працює на вигідних умовах з багатьма постачальниками, тому ми гарантуємо продукцію кращої якості за найвигіднішими і лояльними цінами в Україні. Також хочемо зазначити, що майже на весь асортимент представлений на сайті поширюється гарантія.

25+
років успішної роботи
50+
кваліфікованих фахівців
10 000+
найменувань в наявності

Наші пріоритети

Ми проводимо регулярні семінари для лікарів різних спеціалізацій по впровадженню найсучасніших і ефективних методів лікування і діагностики. Спільними зусиллями ми піднімаємо українську медицину на якісно новий рівень. Завжди раді партнерству з тим, хто розділяє ці цінності і готовий розвиватися разом з нами.

Більше 50 кваліфікованих фахівців

Сьогодні Сіместа - це більше 50 фахівців, більшість з яких мають медичну освіту та досвід роботи в сфері охорони здоров'я. Нам добре знайома специфіка роботи вітчизняної медицини, її проблеми та потенціал розвитку.

Складські приміщення площею 3 000+ кв.м

Компанія управляє складами площею понад 3 000 квадратних метрів. Регулярно поповнюються складські запаси дозволяють нам оперативно реагувати на запити від медичних установ на поставку комплектуючих та витратних матеріалів.

Новітнє обладнання для сучасних методів лікування

Ми вивчаємо новітні методи лікування та технології, які застосовуються в світі, і впроваджуємо їх в партнерстві з кращими спеціалістами в Україні. Наші фахівці співпрацюють і обмінюються досвідом з провідними лікарями і лікувальними установами країни.