11.05.2023
5 хв.
64

Оптовi знижки! Валики ватні, стоматологічні №2 Nantong

Марина Сібова
Фахівець

Стоматологічні ватні валики - це один з найбільш важливих витратних матеріалів, які широко використовуються в стоматології. Вони використовуються для виконання різних стоматологічних процедур, забезпечуючи при цьому зручний доступ до проблемних зон та допомагаючи прибрати надлишки рідин з ротової порожнини.

Cтоматологічні валики №2 Nantong

Ватні стоматологічні валики складаються на 100% з бавовни і не містять синтетичних волокон, що робить їх гіпоалергенними.

Ці валики мають відмінну гігроскопічність, тому вони дуже швидко поглинають кров і слину під час стоматологічних процедур.

Вони зберігають свою форму під впливом рідин і використовуються для забезпечення зручного доступу до проблемних зон при виконанні різних стоматологічних маніпуляцій. Вони не стерильні.

Характеристики ватних валиків:

Валики ватні стоматологічні нестерильні виготовляються з 100% натуральної бавовни. Вони прості у користуванні, безпечні та зручні для пацієнта, не вимагають додаткового обладнання. Вони мають такі переваги, як:

  • натуральний матеріал - бавовна;
  • високий ступінь поглинання вологи;
  • м'якість та гнучкість, що дозволяє їм приймати потрібне положення в порожнині рота;
  • відсутність хімічних речовин, домішок крахмалю та відбілювача;
  • зберігання форми під впливом рідин;
  • відсутність ворсин і не прилипання до слизової.
Розмір ватних валиків дає можливість використовувати їх як під час лікування дорослих пацієнтів, так і в дитячій стоматології.

Як купити стоматологічні валики зі знижкою?

При замовленні великих оптових партій розміром від 10 ящиків - робимо приємні знижки! В наявності є упаковки по 1000 шт. і 2000 шт. В ящику: 20 уп. х 1000 шт. та 12 уп. х 2000 шт.

Ви можете купити стоматологічні валики із доставкою по Україні в інтернет-магазині Сіместа. Залишіть заявку на сайті або зв'яжіться з нами електронною поштою: natalyagamota@simesta.com