
Тест для визначення фетального фібронектину
Фетальний фібронектину (ФФН) - це клеї подібний протеїн, який прикріплює вашого розвивається дитини до стінки матки. ФФН в нормі можна визначити в вагінальному секреті на самому початку вагітності, коли відбувається імплантація і формується зв'язок між ембріоном і стінкою матки, а також в самому кінці вагітності, перед пологами. ФФН це спеціальний білок, який буквально утримує дитину усередині матки. Після 35 тижнів вагітності він починає руйнуватися і його можна виявити. Якщо ж є загроза передчасних пологів, ФФН може бути виявлений раніше зазначеного терміну. Таким чином виявлення ФФН в вагінальному секреті в період з 22 по 35 тиждень вагітності свідчить про порушення фіксації плода до стінки матки і загрозу переривання вагітності. ФН часто виявляється раніше, ніж інші ознаки передчасних пологів:
Тест розроблений для виявлення наявності ФФН в вагінальному секреті шляхом візуальної оцінки зміни кольору на тестовій ділянці. На поверхні мембрани в тестовій зоні (Т) були іммобілізовані анти-ФФН антитіла. Якщо в зразку достатню кількість ФФН, то в Т зоні проявиться смужка. Наявність пофарбованої смужки свідчить про позитивний результат, відсутність же -про негативному. Присутність смужки в контрольній зоні (С) служить індикатором працездатності тесту.
Cклад набору
індивідуальний тест | Кожен тест містить попередньо адсорбовані в певних зона реагенти |
Тампон на стрижні | Для збору зразків |
Флакон для закладу зразка з буфером | |
Листівка-вкладиш | Інструкція до використання |
Міри обережності
- Використовувати тільки для in vitro діагностики
- Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності. Не застосовувати препарат тест, якщо оболонка була пошкоджена. Не застосовувати препарат повторно.
- Набір містить продукти тваринного походження. Certified knowledge про походження і / або санітарному стані тварин не гарантують повної відсутності трансмісивних агентів. Тому рекомендується розглядати склад набору як потенційно контаміновані і вдаватися до звичайних запобіжних заходів (не ковтати, не вдихати).
- Уникати перехресного забруднення зразків, використовуючи новий тампон для кожного досліджуваного.
- Повністю прочитати інструкцію перед провидінням дослідження.
- Чи не є, пити або курити поруч із зразками і тест-системою. Дотримуватися встановлених запобіжних заходів під час проведення тесту і слідувати стандартним процедурам деконтамінації зразків. Під час проведення дослідження використовувати захисний одяг: халат, рукавички і захисні окуляри.
- Не допускати використання реагентів з різних наборів.
- Вологість і температура можуть вплинути на результат дослідження.
- Використані матеріали повинні бути утилізовані згідно з державними протоколам.