Про COVID-19

Про COVID-19

Статті Стаття від 22.11.2021 Переглядів: 432


COVID-19 - інфекційна хвороба, яка вперше виявлена у людини в грудні 2019 року в місті Ухань, Центральний Китай. Хвороба почалася як спалах, що розвинувся у пандемію. Причиною хвороби став коронавірус SARS-CoV-2, циркуляція якого в людській популяції була до грудня 2019 року невідомою.

До найпоширеніших симптомів COVID19 відносяться підвищення температури тіла, стомлюваність та сухий кашель. У ряду пацієнтів можуть спостерігатися різні болі, закладеність носа, фарингіт або діарея. Як правило, ці симптоми розвиваються поступово і мають слабовиражений характер. У деяких інфікованих осіб немає будь-яких симптомів чи поганого самопочуття. Більшість людей (близько 80%) хвороба закінчується одужанням, у своїй специфічних лікувальних заходів непотрібен. Приблизно в одному із шести випадків COVID-19 виникає тяжка симптоматика з розвитком дихальної недостатності. У людей похилого віку, а також осіб з наявними соматичними захворюваннями, наприклад, артеріальною гіпертензією, захворюваннями серця або цукровим діабетом, ймовірність тяжкого перебігу захворювання вища. За наявності підвищеної температури тіла, кашлю та утрудненого дихання слід звертатися за медичною допомогою.

Заразитися 2019nCoV можна від інших людей, якщо вони інфіковані вірусом. Захворювання може передаватися від людини до людини через дрібні краплі, що виділяються з носа або рота хворого на COVID19 при кашлі або чханні. Ці краплі потрапляють на навколишні людини предмети та поверхні. Інші люди можуть заразитися внаслідок дотику спочатку до таких предметів чи поверхонь, а потім – до очей, носа чи рота. Крім того, зараження може статися при вдиханні дрібних крапель, які виділяються при кашлі або чханні людини з COVID19. Тому важливо триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра.

Компанія "Сіместа" є виробником і постачальником медичних виробів і пропонує купити експрес тести на ковід, дезинфікуючі засоби, рукавички за цінами від постачальника і з доставкою по всій Україні.

Бажаєш отримувати інформацію про нову продукцію та знижки? Підпишись!
Меню